Poznaj bliżej hurtownię tkanin dekoracyjnych Dekorium.pl

Przedsiębiorstwo Dekorium. pl to internetowa hurtownia tkanin dekoracyjnych. Zaopatruje firmy z całego kraju w firany, zasłony, tkaniny obiciowe.
W ofercie hurtowej dekorium. pl dostępnych jest około 6000 różnych tkanin i dodatków. Największą grupę produktów stanowią różnego rodzaju firanki, w tym żakardowe, gładkie, fantazyjne, haftowane, gotowe firanki, zazdrostki, firany z gipiurą oraz same gipiury. Druga ważna kategoria to zasłony, obejmujące wiele tkanin zasłonowych drukowanych w różnorodne wzory, zarówno o szerokości 150 cm, jak i 280 cm. Znajdują się tu hiszpańskie tkaniny dekoracyjne, w skład których wchodzą takie naturalne składniki jak bawełna czy len. Nowością są wodoodporne tkaniny drukowane, idealne na zewnętrzne tkaniny ogrodowe. Znacznym popytem cieszą się także zasłony gładkie o różnych strukturach i fakturach, dostępne w szerokim zakresie szerokości. Polecamy w hurcie welury i aksamity o szerokości 300cm - takie jak EFE czy Milas. Tkaniny zaciemniające dimout i blackout są praktyczne i znajdują zastosowanie m. in. w pokojach hotelowych, kinach i salach konferencyjnych.
Trzecią dziedziną działalności dekorium. pl jest hurt materiałów obiciowych, obejmujących welury, mikrofazy, plecionki, ekoskóry i ekozamsze. Dzięki różnorodności struktur i grubości tkanin, mogą być one dostosowane do różnych rodzajów mebli tapicerowanych. Bogata paleta kolorów tkanin tapicerskich pozwala na dopasowanie do każdego stylu wnętrza.
Firmy z branży dekoracyjnej, sklepy tekstylne, projektanci wnętrz oraz przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją dekoracji okien czy tapicerki są serdecznie zapraszane do współpracy z Dekorium. pl. Zachęcamy również do zakupów tkanin na naszej stronie, dedykowanych hotelom, urzędom i innym miejscom użyteczności publicznej.

Szczegóły strony https://dekorium.pl: