Akcesoria do telefonów - SmartSerwis24

Przed nami lato i ponad 30-stopniowe upały. Nie znaczy to, że będziemy mieć wolne od pracy. Często warunki, w jakich przychodzi nam pracować, nie są komfortowe, dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Z odsieczą na wysokie temperatury przychodzą wiatraki USB. W zależności od potrzeb można zdecydować się na niewielki lub całkiem duży model. Taki wiatrak wystarczy podłączyć do portu USB w laptopie lub komputerze stacjonarnym, by cieszyć się przyjemną bryzą. Chiński producent Xiaomi poszedł o krok dalej i oferuje wiatrak, który można podłączyć do powerbanku. Dzięki temu można ochłodzić się nie tylko w czasie pracy, a wiatraczek można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Xiaomi USB mini Fan to niewielki wiatrak, który składa się ze śmigła i uchwytu USB z silnikiem. Zbudowany jest z gumowego tworzywa sztucznego, a jego uchwyt jest giętki, co pozwala na dowolne ustawienie kierunki nadmuchu. Jako że nie posiada włącznika, zaczyna działać od razu po podłączeniu do portu USB.
Wymagania stawiane przez wiatraki USB
Xiaomi przede wszystkim promuje swój produkt jako urządzenie przenośne. Trzeba jednak pamiętać, że trzeba go podłączyć do powerbanku o pojemności minimum 5000 mAh i gniazda o większym natężeniu niż 5V 1A. Wiatrak Xiaomi nie jest też głośny, słychać jedynie delikatny szum.
Na znanych portalach aukcyjnych można znaleźć również wiele ofert wiatraków micro USB, które mogą być podłączone do smartfona. Są to jednak produkty chińskich producentów, nie markowe. Większość telefonów po podłączeniu informuje, że zostało podłączone urządzenie o zbyt dużym natężeniu i wiatrak po prostu nie działa. Wiele chińskich producentów oferuje również duże wiatraki USB do podłączenia do laptopa lub PC.
Wiatraki USB do Xiaomi i Samsunga
W gorące dni można uprzyjemnić sobie pracę za pomocą niewielkiego wiatraka, który wytworzy delikatną bryzę. Trzeba jednak pamiętać, że tego typu wiatraki USB nie ochłodzą całego pomieszczenia. Jeśli już zdecydujecie się na zakup, warto postawić na produkt znanego producenta. Cena jest niewiele wyższa niż urządzenia innych producentów, ale jakość wykonania i działania jest nieporównywalnie wyższa. Sprawdź ofertę SmartSerwis24 na akcesoria do telefonu tylko najwyższej jakości.
Jak karty pamięci wyglądają współcześnie?
Dlatego też postały najmniejsze nośniki danych na świecie, czyli MicroSD. Mierzą tylko 11 x15 x 1 mm i ważą zaledwie 0, 25 grama. Znajdują zastosowanie przede wszystkim w smartfonach, tabletach czy odtwarzaczach MP3. Co ważne, kiedy zastosuje się adapter, karta MicroSD będzie pasować do każdego urządzenia ze wejściem SD. Wydawać mogłoby się, że w każdym smartfonie znajduje się wejście na poszerzenie pamięci. Nic bardziej mylnego. Producenci w swoich flagowych smartfonach rozszerzają pamięć, coraz bardziej popularne stają się też chmury, dlatego też rezygnują z wejść MicroSD.

Szczegóły strony https://smartserwis24.pl: