Mała księgowość – program księgowy Formsoft

Nie jest powiedziane, że każda działalność gospodarcza wymaga zatrudnienia księgowego. Mniejsze firmy np. jednoosobowe czy średniej wielkości charakteryzuje tzw. mała księgowość. Księgi można prowadzić samemu, jednakże należy spełniać kilka warunków, m. in. co do wielkości uzyskanych przychodów. Z małą księgowością spotykamy się wtedy, kiedy firma rozlicza się na podstawie książki przychodów i rozchodów (kpir) lub tzw. ryczałtu ewidencjonowanego. W tych dwóch przypadkach mamy nieco ułatwioną sprawę, ale prowadząc księgi musimy znać się na rachunkowości. Dla firm rozliczających się za pomocą kpir lub ryczałtu został stworzony specjalny program ułatwiający pracę.
Mała księgowość prowadzona komputerowo z użyciem programu Super Księga Podatkowa https://www. ksiega-podatkowa. pl oferowanego przez FORMSOFT jest o wiele łatwiejsza i zdecydowanie szybsza. SKP program mała księgowość jest dedykowany dla małych i średnich firm. Jest też wersja przygotowana dla biura rachunkowego. SKP kpir program księgowy FORMSOFT powstał specjalnie z myślą o tych jednostkach. Jeśli mowa o zaletach opisywanego oprogramowania to warto na początku wspomnieć, iż posiada bardzo dużo funkcji i użytecznych modułów. Cały system jest łatwy w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Korzystając z tego oprogramowania dla firm i biur rachunkowych możemy być pewni, że robimy to w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami.
Dlaczego o tym warto przypomnieć?
Otóż wiele podobnych aplikacji jest przestarzałych i niezaktualizowanych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przepisy księgowo-podatkowe zmieniają się często, dlatego na bieżąco kpir program księgowy Super Księga Podatkowa jest aktualizowany.
Zapraszamy na stronę https://www. ksiega-podatkowa. pl by zobaczyć jak działa to oprogramowanie dla firm i biur rachunkowych. Mamy możliwość pobrać darmową wersję.

Szczegóły strony https://www.ksiega-podatkowa.pl: