Program PIT Format www.pit-format.pl

Praktycznie nikt z nas nie wylicza deklarację podatkową PIT z radość, ponieważ jest to czynność czasochłonna, a dodatkowo wymaga znajomości przepisów. Jako osoby mające dochody z pracy etatowej czy umowy zlecenie wypełniamy PIT 37, a. osoby prowadzące działalność gospodarczą przygotowują PIT 36 lub PIT 28. A do tego należy wypełnić i dołączyć załączniki np. w przypadku kiedy przysługują nam ulgi od podatku.
O tyle dobrze, że nasz wysiłek poniekąd osładza nam późniejszy zwrot podatku. Często zupełnie nie posiadamy ochoty na to, aby samodzielnie wypełnić swój roczny PIT, gdyż nie czujemy się wystarczająco kompetentni, a chcemy by nasza deklaracja PIT 37, PIT 36 czy inne zeznanie podatkowe było prawidłowo wypełniony by później nie wyjaśniać nieprawidłowości w Urzędzie Skarbowym..
Oczywiście możemy zlecić rozliczenie PIT dla biura rachunkowego. Jednakże po co wydawać pieniądz, jeżeli mamy możliwość użyć darmowy program PIT FORMAT. Oprogramowanie to znajdziemy w Internecie; mamy możliwość pobrać je na swój komputer i rozliczyć podatek bądź bezpośrednio wypełnić PIT online. Ten program do PIT cieszy się bardzo dobrą opinią i od wielu lat ułatwia rozliczenie podatku osobom indywidualnym jak i firmom, biurom rachunkowym. Program PIT FORMAT w wersji dla OPP pomaga także fundacjom, stowarzyszeniom i innym organizacjom pożytku publicznego pozyskać 1 procent podatku na ich działalność dobroczynną.
Z jego udziałem w prosty sposób wypełnimy PIT indywidualne, wspólne z małżonkiem a także osoby samotnie wychowującej dziecko. Program PIT FORMAT uwzględnia należne nam odliczenia od podatku oraz ulgi, a po wyliczeniu usprawni przesłać e Deklarację drogą elektroniczną do Urzędu Skarbowego.
Zajrzyj na naszą stronę i sam się przekonaj, jakie łatwe są PITy z pomocą programu. To proste, prawidłowe i szybkie rozliczenie podatku dochodowego.

Szczegóły strony https://www.pit-format.pl: