EkoChatka - sklep ze zdrową żywnością

Jak bez wysiłku zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych? Zamienić produkty spożywcze pełne sztucznych dodatków na ekologiczną żywność przyjazną człowiekowi i środowisku! Ekochatka - sklep z żywnością ekologiczną - powstał właśnie dla osób, którym zależy na jakości i prozdrowotności codziennej diety.
Ekochatka to sklep ze zdrową żywnością, dysponujący tysiącami certyfikowanych produktów prosto z Natury. Co dokładnie w nim znajdziesz? Naturalne słodycze, miody z tradycyjnych pasiek, BIO makarony, mąki bezglutenowe i wiele, wiele innych smakołyków! Ekochatka proponuje klientom nie tylko coś do przekąszenia - skosztuj ekologicznego wina, kawy z dalekich krajów oraz naturalnie uprawianej herbaty.
Na uwagę zasługuje szeroki wybór żywności bezglutenowej, odpowiedniej dla diabetyków, osób na diecie ketogenicznej oraz dla najmłodszych.
Ekochatka ma dla swoich klientów również kosmetyki naturalne, olejki eteryczne, akcesoria higieniczne z materiałów z recyklingu, a nawet środki czystości do domu. Zdrowa żywność to nie wszystko - zadbaj także o swoje otoczenie! Żywność BIO najwyższej jakości, od zaufanych marek (m. in. Fabijańscy, Babalscy i Bio Planet) już wkrótce może zagościć na Twoim stole. Zdrowie Ci za to podziękuje.

Szczegóły strony https://ekochatka.pl: