Wetkarma - karma dla zwierząt

Jesteśmy specjalistycznym sklepem internetowym, mamy też dwa sklepy stacjonarne, w którym znajdziesz niezdbędne akcesoria i karmy dla Twojego Pupila. A jeżeli czegoś nie znajdziesz napisz do nas a dołożymy wszelkich starań, aby rozszerzyć nasz asortyment. Nasz sklep istneje od 2007 roku. Nasza ekipa to nieprzypadkowi ludzie, których łączy pasja i miłość do zwierzaków, mamy specjalistów od psów, kotków, gryzoni, gadów. Zawsze chętnie podpowiemy, podzielimy się radą i własnym doświadczeniem. Bardzo zależy nam abyś Ty był zadowolony z zakupu a Twój Pupil był radosny!
Wetkarma. pl jest to zoologiczny sklep internetowy, oferujący towary pochodzenia tylko i wyłącznie od wytwórców i oficjalnych przedstawicieli. U nas znajdziesz produkty na każdą kieszeń. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy program lojalnościowy gdzie można wygrać super nagrody.
Nasza oferta to między innymi: Wiejska Zagroda. Nieskomplikowany oraz dobrze dopasowany skład pożywienia pomoże zaspokoić wymagania naszych czworonożnych przyjaciół. Purina – kompletna karma dla psów i kotów, utworzona z wyselekcjonowanych składników i naturalnych prebiotyków. Karma dostosowana do wymagań Twojego pupila, dla każdego rozmiaru czy wieku. Znajdziesz też: Środki przeciw pasożytom. Ochrona przeciw pchłom i kleszczom. Witaminy i probiotyki na idealną skórę oraz sierść, na stawykości lub na odporność. Kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji – mydła, odżywki.

Szczegóły strony https://wetkarma.pl: