Jurarescue.pl

Organizując imprezę masową zapewne masz świadomość, że to na Tobie leży zadanie odpowiedniego zabezpieczenia medycznego. Jura Rescue TEAM zajmuje się szeroką ofertą związaną z ratownictwem medycznym. Załoga składa się z czynnych ratowników medycznych oraz lekarzy. Mogą zarówno zadbać o dostosowane zaplecze medyczne, zależnie od rodzaju imprezy, jak i stanowić atrakcję edukacyjną. Przeprowadzają warsztaty z umiejętności udzielania niefachowej pierwszej pomocy, które doskonale mogą wzbogacić Twoje wydarzenie.
Jura Rescue TEAM składa się ze specjalistów dziedziny ratownictwa medycznego. Oferują bogaty zakres usług, od kursów pierwszej pomocy, po zabezpieczenie medyczne imprez masowych różnego typu. Każdy z nich jest aktywnym pracownikiem SOR czy Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wysokościowego. Za pośrednictwem współpracy z nimi zadbasz nie tylko o bezpieczeństwo członków swojego wydarzenia. Możesz zaproponować im pokaz czynności ratunkowych oraz zdobycie wiedzy, która przyda się do ratowania życia.
Oferta Jura Rescue TEAM sprawdzi się przy przygotowaniu wszelkiego typu eventów na większą ilość osób. Niezależnie, czy urządzasz targi, spotkanie sportowe czy szkolenie, możesz liczyć na ich zabezpieczenie medyczne. Oprócz tego istnieje możliwość przeprowadzenia przez nich warsztatów pierwszej pomocy lub symulacji działania zespołu ratownictwa medycznego. Takie zajęcia mogą stanowić przerwę w zaplanowanych zajęciach oraz jednocześnie rozwijać zdolności niezbędne do ratowania życia.
Z usług Jura Rescue TEAM możesz skorzystać w wielu sytuacjach. Szczęśliwie wiele z nich nie wymaga pomocy medycznej - służy jedynie rozwijaniu wiedzy i umiejętności. Grupa oferuje szkolenia i warsztaty z czynności ratunkowych. Może być to rozwijająca forma atrakcji Twojego wydarzenia. Zajmują się też zabezpieczaniem imprez masowych oraz transportem chorych. Drużyna składa się z profesjonalnych medyków, możesz więc mieć pewność, że niezależnie od potrzeb, jesteś w dobrych rękach.
Poszukujesz profesjonalistów, którzy mają konkretne kwalifikacje z zakresu ratownictwa medycznego? Nie musisz jechać do szpitala - z pomocą przychodzi Jura Rescue TEAM. Jest to grupa zawodowców praktyków, którzy każdego dnia zajmują się ratowaniem ludzi w warunkach poza szpitalnych. Z nimi możesz zabezpieczyć imprezę masową, przeprowadzić szkolenie z pierwszej pomocy dla swoich pracowników bądź zaplanować pokaz czynności medycznych. Zajmują się też tworzeniem punktów medycznych w zakładach pracy.

Szczegóły strony https://www.jurarescue.pl: